AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
01-01-2021 23:33:05

Yılbaşında Van'dan Soylu bir yiğit geçti

İçişleri bakanı Süleyman Soylu, 2020 yılının oğlu gününü, 2021 yılının ilk günü nü Van'da geçirdi.


İçişleri Bakanı Soylu'yu Ferit Melen liderinde AK Parti Van milletvekili MKYK Üyesi Osman Nuri Gülaçar, rahatsızlığı ile karşılamaya katılamayan İl Kayhan Türkmenoğlu'na vekaleten İl Başkanı Vekili Abdullah Çalım, il Yürütme Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Duran Duran Duran, İl Gençlik Kolları Muhammed Çalağan ve mülki erkan karşıladı.


Karşılama töreninde Kayhan Türkmenoğlu'na geçmiş olsun dileklerini ve selamlarını ileten İçişleri Bakanı Soylu Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar ve mülki erkanla birlikte, helikopterle Çatak Beytüşşebapeleri arasında bulunan Kato Jirka'dan 2806 rakımlı Belbuka Kalekol üslerine geçti.


Burada AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Kuncu ve AK Parti Belediye Başkanı Abddurahman Şeylan İçişleri Bakanı kalekolda çeşitli incelemelerde bulunup komutan ve askerlerle sohbet etti. Bu sohbete Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da gece saat 22:00 da telefonla katılarak askerlerin yeni yılını kutladı. Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'de, şu anda bizimle birlikte olan sayın Süleyman Soylu'ya teşekkürlerimi arz ediyorum. İçişleri bakanımız yılbaşını Ankara veya İstanbul'da geçirebilirdi. Ama askerle 2806 rakımlı tepede bulunuyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler vatanımız için ve şanlı bayrağımız dalgalansın diye buradayız dedi.


Belbuka kalekolu ziyaretinde AK Parti Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan bu gecenin anısına binaen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Mirza Kelebek isimli bir tablo hediye etti.


Belbuka Kalekol ile birlikte sorulduğunda, Süleyman Soylu, Sabah kahvaltısını askerle askerle sonra helikopterle yanında bulunan Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar ve heyetle birlikte Tendürek dağı Tavşantepe kalekolu geldi geçti. Üst Parti karşılamada, AK Parti Çaldıran İlçe Başkanı Ali Çiftçi, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari ve mülki amirler hazır bulundu. Askerlerle bir süre sohbet eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu akabinde Van'a geçti.


Yapımı yeni tamamlanan ve mimarisiyle göz dolduran İl Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasınının ziyaretinde AK Parti Başkan Vekili Abdullah Çalım, Milletvekili MKYK Üyesi Osman Nuri Gülaçar, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan ve mensupları hazır bulundular. 2021 in ilk Cuma namazını da Emniyet Müdürlüğünde yapılan küçük mescitte kılan Süleyman Soylu, Edremit'te yeni kurulan 112 Acil çağrı merkezini ziyaret etti.


Çağrı merkezi yetkililerden bilgi alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, telsiz sözlü kentte görev yapan sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı.
"Aylardır yılmadan, yorulmadan hem milletimizin sağlığı hem de insanımızın geleceği için büyük gayret gösteren 112 ekip teşekkür ediyorum" diyen Bakan Soylu, şunları kaydetti:
"Hizmetlerden ötürü şükranlarımızı ifade etmek için sizleri arayalım dedik. Gayretiniz, samimiyetiniz, millete dokunuşunuz inanınız ki hepimize moral vermekte, bizlere de büyük güç vermekte. Allah sabrınızı daim eylesin. İnşallah 2021 bu musibetten hep birlikte kurtulacağız. sağlık çalışanlarımızın bu gayretini ve samimiyetini aziz milletimiz ve gelecek nesillerimiz hiç bir zaman unutmayacak dualarımız sizinle "dedi.
Ziyaretlerini bitiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İdlib'e gitmek üzere Van'dan ayrıldı.


AK Parti il ​​Başkan Vekili Abdullah Çalım ise "Sınır içi ve sınır dışı operasyonlarda elde edilen zaferlerle milletimizin gönlüne taht kuran sayın bakanımız yeni yılını Van'da ve askerlerimizle, emniyet mensuplarımızla, sağlık çalışanlarımızla birlikte geçirmesi Van için 2021 girerken başka bir öneme haizdir. Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya bu ziyaretleri için AK Parti İl Başkanlığımız adına teşekkür ediyorum "dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.