AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
22-01-2021 18:48:29

Vanlı Turizmcilerden Türkmenoğlu'na ziyaret

Van Otelciler Derneği ve turizm seyahat acenteleri AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.


AK Parti Van İl başkanlığını ziyaret eden turizm heyetini İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Covid-19 salgınından dolayı kapalı olan Kapıköy Sınır Kapısı üzerinde görüşmeler yapmak üzere toplantı yapmak bir araya geldiler.


Vanlı Turizmcilerden Otelciler Dernek Başkanı Reşat Yeşilağaç ,, Turizmciler Konsey Başkanı Yunus VE beraberindeki heyet Yüksel, Necmi Sevimli, Rasim Baytar, Remzi Özköseoğlu, Abdullah Tunçdemir ve Remzi ilet Alpaslan yeniden güven tazeleyerek İller Kayhan Türkmenoğlu'na tebriklerinien Vanlı Turizmciler AK Parti hükümetinin kente kazandırdığı hizmetler den bu Türkmenoğlu'na teşekkür ettiler.
Covid-19 nedeniyle kapalı olan Kapıköy Sınır kapısının açılmasının dile getirildiği toplantıda konuşan heyeti” Bizler Van’da ticaret yapan iş insanlarıyız. Kapıköy’ün kapalı olmasından dolayı büyük zorluklarla karşı karşıyayız. Turizm bu şehrin vazgeçilmez bir sektörüdür. Mevcut sorunları çözüme kavuşturarak ticari faaliyetleri sürdürmek istiyoruz. Bizler iyi biliyoruz ki, AK Parti hükümetleri ilimize büyük yatırımlar yaptı. Bunun için de minnettarlığımızı devletimize olan bağlılıkla sürdürüyoruz” diyerek yapılan hizmetler için Türkmenoğlu’na teşekkür ettiler.


Sektör yöneticilerinin düşüncelerine değer verdiklerini belirten Türkmenoğlu, “Bende sizin gibi Van’da ticaret yapan bir iş insanıyım. Sizi etkileyen sorun ve sıkıntıların bizleri de etkilediğini belirtmek istiyorum. İş adamları olarak sizleri tebrik ediyorum. Yatırımcılar olarak taşın altına elinizi koymuşsunuz. Serhat Şehrimiz Van’a büyük emeklerle yatırım yapan herkes bizim için kıymetlidir.


“KAPIKÖY’ÜN AÇILMASINI SAĞLAYAN AK PARTİDİR”
Halka hizmet, Hakk’a hizmet şiarıyla birçok kalıcı eserleri Van’a kazandırdıklarına değinen Başkan Türkmenoğlu, “ Vanlı bir kardeşiniz olarak Kapıköy Gümrük kapısının bu şehre katkısını en iyi bilenlerdenim. Büyük emek ve çabalarımız karşılığında ticaretin kalbi olan Kapıköy sınır kapısını hizmete açmamızla beraber önemli bir istihdam açığını gidermiş olduk.


“PROVAKASYONLARA KARŞI DİKKATLİ OLALIM”
AK Parti’in hizmet partisi olduğunun altını çizen Türkmenoğlu, “Sizlerin meselelerini iyi biliyoruz. Şuna inanmanızı istiyoruz ki; elimizden gelen ne varsa dün yaptık, bugünde, yarında yapmaya devam edeceğiz. Onun için içinizi ferah tutun, terör örgütlerinin provokasyonlarına karşı dikkatli olun. Turizmci her kim olursa olsun bu kente faydası olandır. Biz fikri ayrımlara girmeden Vanlılara ve şehrimize hizmete hazırız. Yeter ki konular istismar edilmeden, siyaset dışı kurallara girmeden, birbirimize saygı, sevgi çerçevesinde sorunlarımızı konuşup çözüme kavuşturalım. Van Milletvekillerimiz aracılığıyla Sağlık Bakanlığımızdan almış olduğumuz bilgilere göre; ‘Kapıköy sınır kapısının siyasi bir amaçla kapalı olmadığını, Covid-19 tedbirleri kapsamında kapalı olduğu belirtilmiştir. Olağanüstü sağlık alanında ki çabalarımız, salgını en aza indirdiğini böyle devam ederse bu hastalığı yok edip, sağlıklı bir şekilde kapıların açılmasını sağlayacağız’ demiştir. Bende bir Vanlı hemşeriniz olarak en kısa sürede sağlıklı bir şekilde kapının açılmasını ümid ediyorum"dedi.


Kapıköy sınır kapısı ile ilgili karşılıklı görüşme, turizmcilerin İl Başkanı Türkmenoğlu'na teşekkür etmesiyle sona erdi .

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.