AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
27-12-2020 23:22:57

Tanıtım ve Medya Başkanımız Sinan Başak, 13 ilçe başkanlarıyla bir araya geldi

AK Parti Van İl Başkanlığı Tanıtım ve Medya Başkanı Sinan Başak, 13 İlçe Tanıtım ve Medya Başkanlarıyla telekonferans yöntemiiyle ilk kendi toplantısını yaptıdi.

Koronavirüs nedeniyle sahadaki çalışmaların içinde olsa yapılamadığını ve bu sosyal medyada büyük bir etkileşim içinde olmak ve tüm kitleleri harekete geçerek faaliyetlerin konuları ele alındı.

Videokonferans yöntemi toplantıya, 13 ilçe Tanıtım ve Medya Başkanları katıldı. Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcımız Sinan Başak, toplantının açılış konuşmasında; İletişim alanında kitlelere, AK Partinin görüşlerini aktarabilmenin yolu koordinasyonu sağlamaktan geçtiğini söyledi.

Parti teşkilatını; fikir, karar, ve irade ayakta tutacağını belirten Başkan Sinan Başak, "AK Partimiz 18 yıllık tarihinde bunu başarmış bir siyasi harekettir ki; milletimiz kuvvet desteklenmeye devam ediyor. Bunu Van genelinde başarabilmek için medya başkanlarımıza önemli görevler düşüyor. Bu hastalıklı sosyal kitlelere ancak bizler dünyanın İçinde bulunduğu zor ortamda kitleleri manipüle etmek için çalışan muhalefet partileri ve gerekse küresel baronların emrindeki çevreler internet ortamında farklı yerlerde sürdürüyorlar. Bunun içinde algı yönetimini çok iyi kullanıcıları. Biz hakikatin yolcuları olarak onların kurmaya çalıştığı tuzakları, doğruları yaymak suretiyle boşa çıkarabiliriz. olarak bizler hakikat gemisinin yolcularıyız. Bizler hakikatleri dilimizde bitercesine anlatmak zorundayız "dedi.

13 ilçe tanıtım ve medya başkanlarının tanışmasıyla devam eden toplantıda, AK Parti'nin etkin olması için başka bir fikir alışverişinde bulunuldu. Bu doğrultuda AK Parti hükümeti ile birlikte yapılan devasa kalıcı hizmetlerin fırsatta halka anlatılması ve AK kadroların samimiyetleriyle icra edilen doğru siyasetin vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğü ifade edildi.


İl Tanıtım ve Medya Başkanı Başak, diğer konuların konuşulduğu toplantıda AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun Tanıtım Medya başkanlarına göndermiş olduğu kısa mesajı iletti. İl Başkanı Türkmenoğlu mesajında; Teşkilatımızda görev alan tüm arkadaşlarımızın sosyal medyayı daha etkin kullanması gerekmektedir. İl ve ilçelerde görev yapan yöneticilerimizin önceliği AK Parti Van İl Başkanlığı'na ait Web sayfamız ve sosyal medya hesaplarına takip konusunda daha çok özen göstermelerini istiyorum. Teşkilat ile yaptığımız çalışmaların daha fazla kitleye AK Parti Van İl Başkanımıza ait resmi www.akpartivan org.tradresinde ki sitesi ve sosyal medya hesap paylaşımları kişisel hesaplarımızla destek sunarak haberlerimizin yaygınlaştırılmasını sağlamalıyız. Birliğimizi ve bütünlüğümüzü her zaman sağladık, bundan sonra da sağlamalıyız. İl ve ilçe medya başkanlarımıza selamlarımı iletiyor, ilk toplantınızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum "ifadelerine yer verildi.


Sohbet havasında geçen toplantı sohbet cevaplarla son buldu .

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.