AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
19-03-2021 16:45:52

İpekyolu teşkilatımızın mahalle başkanlarına sertifikaları verildi

Teşkilat çalışmalarını kesintisiz sürdüren AK Parti Van İl Başkanlığı, İpekyolu İlçesinde mahalle başkanlarına görev belgelerini vererek parti çalışmalarına hız verdi.

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl Başkanlığından İpekyolu ilçesinde görev alacak mahalle başkanları bir araya gelerek 57 mahalle başkanına görev belgelerini tavdi etti.

AK Parti Van İl Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen  'Mahalle Başkanları sertifika toplantısına, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl Teşkilat Başkanı Emre Güray, İpekyolu İlçe Koordinatörü Halil Sevimli, İpekyolu İlçe Başkanı Etem Görgülü ile görev alacak mahalle başkanları katıldı.

Mahalle Başkanlarına görev yetki belgelerinin verildiği toplantıda konuşan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlerken bu yolda en fazla önemsedikleri birimin mahalle başkanlıkları olduğunu söyledi.

Mahalle Başkanlarına görevlerinin ilk defa belgeli bir şekilde sunulduğunu belirten Kayhan Türkmenoğlu, "Bizler mahalle başkanlarını çok önemsiyoruz. Çünkü mahalleyi en iyi bilen, sorun ve sıkıntıları en iyi analiz eden sizlersiniz. Mahalle Başkanları, sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mahallede ki siyasi temsilcisidir. Bu nedenle AK Parti hükümetlerimizin yapmış olduğu hizmetleri vatandaşlarımıza aktarmak Mahalle Başkanlarımızın asli görevidir. Görevimiz zor ve meşakkatlidir. Sadakat içinde ben, sen demeden; büyük bir azimle çalışarak başarı çıtamızı yükseltmeliyiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına hep birlikte omuz vermeliyiz. Dünyada benzerine az rastlanan büyük bir siyasi ve hizmet hareketiyiz. Partimizin kurulduğu günden bu yana büyük reform ve yenilikler yaparak dünya mazlumların ümidi olduk. AK Parti teşkilatları olarak, davamıza yakışır hizmetler yapmak ve vatandaşlarımızın gönlüne dokunmak, hepimizin özverili gayretleri ile mümkün olacaktır. Yeni görevlerinizin hayırlı olmasını diliyor, saha çalışmalarınızda başarılar diliyorum. 24 Mart 2021 tarihinde Ankara’da büyük kongremizi liderimiz öncülüğünde yapacağız. Mahalle başkanlarımızı da bu vesileyle kongremize davet etmiş olalım. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum" dedi.

Mahalle Başkanları toplantısı, görev sertifikaların verilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.