AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
29-06-2021 13:21:09

Batman Milletvekili ve İl Koordinatörü Ziver Özdemir, Van'da temaslarda bulundu

AK Parti Batman Milletvekili ve Van İl Koordinatörü Ziver Özdemir, teşkilat ziyaretleri kapsamında Van İl Teşkilatı ve ilçe teşkilatı ziyaret ederek, haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısına katıldı.

AK Parti Van İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya, Batman Milletvekili ve İl Koordinatörü Ziver Özdemir, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları Başkanı ve  İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, AK Parti’nin Van’da başarılı grafiğinden söz ederek, çalışmalarda emek veren tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

2017 yılında ilk göreve geldikleri dönemden bugüne kadar yapılan başarılı parti çalışmalarına değinen Başkan Türkmenoğlu, “2017 yılında Nur Tatar Spor Salonunda 8 bin kişinin katılımıyla coşkulu bir kongreyle göreve geldik.  Göreve geldiğimizin henüz ikinci ayında seçim kararı alınmıştı. Henüz iki aylık bir teşkilat olmamıza rağmen, 2 milletvekili olan sayımızı 3’e çıkardık. 4 bin oy daha almış ve biraz daha gayret etseydik bu sayıyı 4’e tamamlayacaktık. Aynı şekilde 2 olan belediye sayımızı da başarılı çalışmalar ve kanunun bizlere vermiş olduğu haklarla 7’e çıkardık. Van ilimiz genç ve dinamik bir nüfusa sahiptir. Bu nedenle gençlerimize yönelik çalışma yaparak, partimizde örgütlenmelerini sağladık. Siyaset akademisi eğitimleri kapsamında Van’da açılan eğitime 800 kişi başvuru yaptı. Eğitimi tamamlayan teşkilat mensuplarımız siyasete ilk adımlarını atmış oldular. 30 ilde yapılan bu eğitimlere Türkiye genelinde en fazla başvuru yapılan üçüncü il olma özelliğini elde ederek, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden teşekkür ödülünü aldık. Van’da coşkulu bir hava var, rüştünü ispat etmeye çalışan bir gençlik var. Davaya inanmış bir kadın kollarımız var. Heyecanlı bir ekibimiz var. Hedefe kilitlenmiş bir ekibimiz var. 2023’te Van’ı en iyi yere taşımak istiyoruz. Bu yolda ilerlerken birileri bize taş atabilir, birileri bizlere çelme takmaya çalışabilir, enerjimi bize engel olmaya çalışmak isteyenlere harcamak uğraşmayacağız. Yeter ki biz inanalım. Niyeti hayır olanın, akıbeti de hayır olur. İlimizi o eski siyasi heyecanın yaşandığı dönemlere kavuşturacağız. Ben tekrardan teşkilatım adına sizlere hoş geldiniz diyor, birlikte bölgede çok hayırlı ve güzel işler yapacağımız inancıyla teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

ÖZDEMİR, “VAN’IN BÖLGEDE ÇOK CİDDİ BİR YERİ VARDIR”

Van’da ilçe ziyaretlerini tamamlayarak İl Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Batman Milletvekili ve Van İl Koordinatörü Ziver Özdemir ise, “ 3 gün ilçe ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Teşkilatlarımız ile kucaklaştık. Teşkilat ziyaretlerimizde ilk günkü aşkla ve vefalı kardeşlerimizi görmek bizleri oldukça mutlu etti. Van’ın siyaset bakımından bölgede çok ciddi bir yeri vardır. Hiçbir başarı emeksiz ve çabasız elde edilmemiştir. Van teşkilatı gerçekten ilk günkü aşkla çalışıyor, bunu gördük. Kayhan başkanın bir özelliği daha var. Milletvekilliği yaptıktan sonra, teşkilatta İl Başkanlığı görevini yürüten Türkiye genelinde çok nadir başkanlardan birisidir. Bu da bu davaya olan sadakat ve azmin bir neticesidir. Ben sizlerin huzurlarınızda bir kez daha İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu’nu iki dönemdir üstlendiği bu önemli görevden dolayı kendisini kutluyorum. AK Parti 19 yılda bu bölgeye pozitif bir ayrımcılık yapmış, hizmetlerle tanıştırmıştır. AK Hükümetlerimiz tarafından yapılan hizmetler bizlerin topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirdiğimizin göstergesidir. Yapılan hizmetleri halkımıza doğru bir şekilde anlatmamız gerekiyor. Şahsıyla gurur duyacağımız bir liderimiz vardır. Muhalefetin iftira ve yalan siyasetini bir kenara bırakıp, doğru ve liderimizin yanında siyaset yapmaya devam edeceğiz. Siyaset ulvi bir meslektir. Son dönemde Van’da da doğru siyasetin meyvelerini topladığımızı görüyoruz. Ben ayrıca büyük bir özveriyle çalışarak, üye sayılarında da büyük bir yükseliş gösteren Van İl Teşkilatımızı da kutluyorum. Geçtiğimiz hafta Genel Merkezimizde stratejik eylem planı sunumu gerçekleştiren Van İl Teşkilatımız gerçekten bu işe ne kadar önem verdiğini bir kez daha ortaya koymuştur. Bu vesileyle toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Van teşkilatımızın yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

İl yönetim kurulu toplantısı, İl Başkan Yardımcıları Abdullah Çalım ve Mehmet Tuğrul’un gündem ve saha çalışmaları yaptığı bilgilendirme konuşmalarının ardından son buldu.

 

 

 

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.