AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
07-01-2021 18:15:46

AK Parti Van İl Başkanımız Türkmenoğlu, Yürütme Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi

İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu, sabah saatlerinde hakem heyeti ve disiplin kurulu üyeleriyle ilk toplantısını yapan il başkanı öğlen arasında ise hakla görüşmeler yapıp saat 14.00 da yürütme kurulu üyeleriyle bir araya geldi.


İl Başkanı Türkmenoğlu; Bu güne kadar Salgın sebebiyle görüşmelerimizi telekonferans sistemiyle yapıyorduk. Bugün yürütme kurulu üyelerimizle yüz yüze görüşme yapma sebebimiz ise 2021 yılı için yapacağımız faaliyetlerle alakalı olarak sizlerin görüş ve düşüncelerinizi almaktır diyerek söze başladı.
Pandemi kurallarının uygulandığı toplantıda, Hakem heyeti ve il disiplin kurulu toplantısıyla ilgili kısa bilgiler vererek başkan yardımcılarının bu kurullara ayrı bir önem vermesi gerektiğini belirterek her iki kurulun, başkan yardımcılarının çalışmalarını olumlu yönde etkileyeceğini söyledi.


Yürütme kurulu üyeleri, İl Başkanının aralarına tekrar katılmasının partililere ayrı bir heyecan kattığını belirtip, ağabeyi Kadir Türkmenoğlu’nun geçirmiş olduğu kalp krizinden dolayı geçmiş olsun dileklerini ilettiler.


Toplantıya İl Başkan yardımcıları, mazeretleri sebebiyle katılamayan başkanların yerine başkan yardımcıları, İl Kadın Kolları başkanı ve gençlik kolları başkanı katıldı.
Sırasıyla söz alan yürütme kurulu üyeleri geçen yılın değerlendirmelerini yapıp 221 yılında neler yapacaklarını anlattılar.


Halkla İlişkiler Başkanı Muğdat Günini, "Yoğun bir şekilde her gün sorunları olan vatandaşlarımızı dinleyerek, onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu arada ilçelerde olan yardımcıları arayarak halkla ilişkilerin daha aktif görev yapmasını temine çalışıyoruz. Vatandaşın öncelikleri olan konularda bire bir görüşme veya telefonla gönüllere dokunmak bizim vazifemizdir" dedi.


İl Başkanı Türkmenoğlu, "bunun üzerine vatandaşlarımızla ilişkimizi sağlayan birimimiz öncelikle halkla ilişkilerdir. Bizimle görüşme imkanı bulamayan vatandaşlarımızla ilişkilerimizi sağlayan birimimizdir. STK'larla ilişkilerimizi sizin aracılığınızla yaparız. Salgın sebebiyle yapamadığımız görüşmelere başlama zamanıdır. İlçe başkanlarını sahaya sürme fikrinizi olumlu buluyorum" diye konuştu.


Sırasıyla söz alan yöneticiler Mehmet Tuğrul, Osman Türkmen ve Çağatay Akyol, Süleyman Oflas hafta içinde yaptıkları çalışmaları İl Başkanına aktardılar. Van Adliyesinde yapılan suç duyurusunun ardından Parti binasına gelen yöneticiler toplantıya kaldıkları yerden devam etti.


AKPARTİ VAN İL YÖNETİCİLERİ İDAREYİ MASLAHAT YAPMASINLAR, LİDERLİK YAPSINLAR!

Ara verilen toplantıya bu sözlerle başlayan Türkmenoğlu, genel merkezin ani bir kararla aldığı suç duyurusunun sebeplerini izah edip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinin çatısı altında İl Başkanlığı yapmasının şahsında uyandırdığı olumlu yönleri anlattı. İl Başkan Yardımcısı Abdullah Çalım, pandemi süresinde kendisinin bulunmadığı zamanlarda vekalet ettiği İl Başkanlığında yapılan faaliyetleri anlattı. Sırasıyla AbdulSamet Göl, Emre Güray, Pınar Gülle, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran ve diğer İl Başkan Yardımcıları, 2021 yılına ait çalışmalarını aktarıp görüş ve düşüncelerini belirttiler.
Akşam 19.00'a kadar devam eden toplantıda İl Kadın Kolları başkanlığının 15 Ocak 2021 tarihinde yapacağı kongreyle alakalı görüş ve düşünceler alındıktan sonra gün boyu yaklaşık 8 saat süren toplantılar sona erdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.